Гарантія

Замовлений товар не підійшов

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів від дати покупки, (у нас - від дня отримання замовлення), Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. Також, можливий обмін на інший розмір або іншу модель товару.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належить обміну або поверненню грошей, в разі відсутності видимих ​​ознак його використання, носіння, у фірмовій упаковці і тільки при наявності накладної.

В разі обміну або повернення, клієнт оплачує доставку товарів в офіс або склад магазину. Якщо клієнт вирішив не обмінювати товар, а забрати гроші, йому повертають вартість товару за вирахуванням транспортних витрат. Якщо покупець не повідомив інтернет-магазин про повернення товару, і не сплатив його доставку до нас, сума витрат буде віднята від вартості замовленого товару.
В разі відмови клієнта від отримання товару, який не був оплачений, він зобов`язаний сплатити транспортні витрати в обидві сторони на картку «Приватбанку»

Наші адреси для повернення товарів:

Повернення товару проводиться за адресою відправника, зазначеної в товарно-транспортній накладній, по якій Ви отримали посилку.

При оформленні посилки на пошті врахуйте:

Повернення коштів, або обмін на інший товар чи модель, проводиться лише після того, як вантаж отримано інтернет-магазином;

Повернення товарів здійснюється звичайною посилкою, а не післяплатою. Посилки, які клієнти відсилають післяплатою, з пошти забиратися не будуть, оскільки оплата повернутого товару проводиться лише після перегляду посилки;

При заповненні бланка на відправлення посилки, обов'язково потрібно вказувати повну вартість товару в графі «Оголошено ВАРТІСТЬ посилки» оскільки, в разі втрати вантажу, саме цю суму компенсує перевізник.

Обмін товару:

Протягом 14 днів від дати отримання посилки, надішліть замовлений вами товар на адресу, яка вказана в декларації (або уточніть у менеджера).

Виберіть в каталозі інтернет-магазину товари, які слід надіслати на заміну, і повідомте менеджеру по телефону (050) 377-14-96 або оформіть нове замовлення. У коментарях до замовлення вкажіть причину обміну. Як тільки повернення буде отримано, Вам передзвонить один із співробітників магазина для узгодження деталей обміну.

Нагадаємо, що повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує клієнт.

Go top

Дякуємо за повідомлення про помилку!