Про нас

Ми знаємо, як буває важко підібрати одяг або іграшку дитині. Чи підійде розмір? Чи буде цікаво гратися цією забавкою? Використовуючи багаторічний досвід роботи найбільшого дитячого супермаркету у місті Тернопіль, ми прагнемо забезпечити таку ж зручність покупок, що і в реальному магазині. Звичайно, не забуваючи про переваги Інтернету.

Вам напевно знайоме відчуття радості, коли даруєш саме те, що хотіла дитина. Ми намагаємося забезпечити максимальну інформативність на сайті. А якщо у Вас виникли додаткові запитання, то наші менеджери з радістю Вам допоможуть.

Іноді Ви задаєтесь питанням “А якщо щось не підійде?” В такому разі, Ви завжди можете повернути або обміняти товар. У нас з цим, немає ніяких проблем! Головна наша ціль, щоб Ви змогли купити саме те, що шукали!

Торговий світ дітям радість батькам безтурботність!
Якісний товар
за доступними цінами
100% гарантія
повернення коштів
Доставка за 1-3 дні
для певних товарів 7 днів
Детальна консультація
від менеджерів
Широкий асортимент
та нижчі ціни
Встигніть купити кращий товар за вигідною ціною
Перейти до покупок
Цікавенько

Чому Інтернет- магазин Торговий Світ?

Ми прагнемо принести у Ваше життя комфорт і новітні технології. Клієнти Інтернет-магазину мають унікальну можливість економити свій час та уникати імпульсивних покупок. Широкий спектр послуг допоможе Вам швидко та якісно отримати однією доставкою усі необхідні товари для дому та офісу. В цьому і є наша перевага. Зробіть свій вибір самостійно на сайті або звернувшись у наш Контакт-центр. Ми подбаємо про своєчасну та якісну доставку Вашого замовлення.

Go top

Дякуємо за повідомлення про помилку!